Państwowy Uniwersytet Medyczny IMIENIA I.YA. HORBACZEWSKIEGO w Tarnopolu

O mnie

Jestem pierwszym oficjalnym przedstawicielen TDMU w Polsce i od 7 lat profesjonalnie zajmuję się rekrutacją studentów na Państwowy Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu. Jako pierwszy w Polsce rozpocząłem promocję Uniwersytetu na Nasz kraj.
Zajmuję się również pomocą przy rekrutacji na Uniwersytet Medyczny we Lwowie.
Jeszcze jako student TDMU aktywnie uczestniczyłem w życiu uczelni. Byłem członkiem rady studenckiej, w skład której wchodziło tylko 2 obcorajowców. Jak nikt inny znam prawa i zasady panujące na Naszym Uniwersytecie. Wiem jak wyglądają zajęcia na uniwersytecie, znam również bardzo dobrze miasto Tarnopol.
W 2011 roku w porozumieniu z Panem Dziekanat prof. M.M.Korda oraz ówczesnym Rektorem prof. L.Y.Kovalchukiem rozpocząłem promocję Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu w Polsce. Mianowali mnie również Oficjalnym Przedstawicielem Uniwersytetu.
Po 3 latach nauki postanowiłem się przenieść do Polski, gdzie ukończłem studia na kierunku stomatologia.
Od września 2017 rozpoczynam również działalność naukową na UM w Tarnopolu poprzez otwarcie przewodu doktorskiego na Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.
Każdemu ze swoich kandydatów chętnie podpowiadam jaką uczelnie w Polsce wybrać i gdzie najkorzystniej składać dokumenty.

Pamiętajcie, że przed wyborem firmy, która pomaga w rekrutacji należy sprawdzić, czy osoba ta jest oficjalnym przedstawicielem. Warto też dowiedzieć się jak dobrze zna miasto i uniwersytet, bo kto lepiej pomoże przyszłym studentom jak nie osoba, która studiowała na tym uniwersytecie, a teraz jest również Doktorantem.

 

Dane firmy:
lek.dent. Arkadiusz Orzechowski
"TUM Arkadiusz Orzechowski"
Sitno 16
59-330 Ścinawa
NIP: 6922376018
REGON: 022195831
tel: +48 667 526 707

 

Poniżej fragment oficjalnej strony Uniwersytety Medycznego w Tarnopolu. Znajdziecie na niej Państwo link do mojej strony- pierwszego oficjalnego przedstawiciela.

 

 

 

Rekrutacja

Rekrutacja 2017/18 trwa.
Najbliższe egzaminy wstępne odbędą się już 29.09.2017

 

Kontakt telefoniczny:

lek. dent. Arkadiusz Orzechowski
PL: +48 667 527 808 
Wolciech Pic
PL: +48 690 991 233

e-mail: studiujnaukrainie@gmail.com

 

Wszystkie osoby zainteresowane studiowaniem zapraszam na spotkanie ORGANIZACYJNE dotyczące rekrutacji na studia medyczne we Lwowie i Tarnopolu odbędzie się

we WROCŁAWIU 9 lipca godz. 14:00 - 
B&B Hotel Wrocław Centrum 
ul. Piotra Skargi 24-28, 
Wrocław (sala konferencyjna)

Na spotkaniu poruszę kwestie rekrutacji, życia i studiowania na Ukrainie oraz kwestię przenosin do Polski i nostryfikacji dyplomu po ukończeniu studiów na Ukrainie.

Wszystkich kandydatów serdecznie zapraszam. 
Zainteresowanych proszę o informację mailową lub zapisanie się w wydarzeniu na Faebook'u z chęcią wzięcia udziału w spotkaniu.

*Spotkanie jest bezpłatne

 

Początkiem kwietnia odbyła się Rada Wydziału, na której zostały ustalone szczegóły rekrutacji 2017/18 oraz wysokości czesnego na najbliższy rok akademicki. Jako Oficjalny Przedstawiciel Uniwersytetu w Tarnopolu zorganizowałem pierwszą turę rozmów kwalifikacyjnych. Odbędą się one końcem maja. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz na mojego Facebooka 

https://www.facebook.com/medycynnaukrainie/

Już kilkukrotnie zostałem poproszony o wypowiedź nt. studiowania medycyny na Ukrainie. Poniżej linki do artykułow. Zapaszam do lektury:

 1. Wywiad dla branżowego serwisu Będąc Młodym Lekarzem:

 >http://www.bedacmlodymlekarzem.pl/2017/05/medycyna-po-ukrainsku/

 2. Wywiad dla Onetu, który ukazał się w sieci w 2015 roku i wywołał spore kontrowersje

 >http://biznes.onet.pl/wiadomosci/medycyna/ukrainski-biznes-na-polskich-studentach/henkjz

Jesteś zainteresowany/a studiowaniem na innej Ukraińskiej uczelni, a przez barierę językową ciężko Ci jest ustalić wszystnich szczegółów dotyczących skomplikowanego procesu rekrutacji- napisz lub zadzwoń.

Czytaj więcej

 

 

 

Oferta

Jako oficjalny przedstawiciel Państwowego Uniwersytetu Medycznego im. I.Ya.Hrobachewskiego w Tarnopolu oferuję:
Kompleksową pomoc przy procesie rekrutacji w skład której wchodzi:

 1. przygotowanie do pozytywnego przejścia rozmowy kwalifikacyjnej
 2. pomoc w kwestiach formalnychi związanych z działalnością Dziekanatu tj. formalności związane z opłaceniem czesnego w studenckim oddziale banku, formalności związane z podpisaniem kontraktu z Uczelnią, opłata i odebranie ubezpieczenia zdrowotnego
 3. wykonanie niezbędnych tłumaczeń wszystkich wymaganych dokumentów
 4. oprowadzenie po katedrach I roku
 5. zapisanie na specjalną grupę na facebooku, gdzie przez cały okres wakacji aktualizuję niezbędne informację dotyczące rozpoczęcia roku, wymaganych dokumentów, spraw wizowe itd.
 6. jestem odpowiedzialny za tworzenie grup dziekańskich, dlatego każdy kandydat może sam wybrać sobie z kim chce być w grupie
 7. każdy kandydat otrzyma ode mnie plan zajęć i wytłumaczę jak go czytać
 8. pomoc w kwestiach formalnych związanych z zakwaterowaniem tj: pomoc w znalezieniu mieszkania lub pomoc w zakwaterowaniu w akademiku
 9. gwarantuję zakwaterowanie w specjalnie przygotowanych pokojach gościnnych w akademiku w dniu poprzedzającym rozmowę kwalifikacyjną 
 10. odbieram każdego kandydata ze stacji PKP lub PKS w dniu przyjazdu na egzamin wstępny oraz kwateruję w akademiku/hotelu
 11. wyrabiam odpłatne zaproszenie niezbędne do wyrobienia wizy studenckiej i przesyłam studentowi na adres domowy
 12. gwarantuję całoroczną opiekę nad studentem

Zapraszam do kontaktu

UNIWERSYTET

Liczby uczelni

 • 200
  Lorem Ipsum
 • 300
  Lorem Ipsum
 • 400 %
  Lorem Ipsum
 • 500 %
  Lorem Ipsum
 • Kontakt

  Jeśli masz jakieś pytania lub jest coś w czym możemy Ci pomóc
  - napisz do nas!
  Jesteśmy również dostępni pod numerem telefonu: 667-527-808

  Nasz e-mail: studiujnaukrainie@gmail.com

  Pozdrawiamy!

   

  Dane firmy:
  TUM
  Arkadiusz Orzechowski
  NIP: 6922376018
  REGON: 022195831
  tel: 667 527 808


  Aplikuj online!
 • Formularz kontaktowy